Alkagin Rilastil Tonimer Otomer Neoviderm Neoviderm emulsja do skóry Bioclin
Neoviderm emulsja do skóry

Emulsja wskazana do stosowania w przypadku poparzeń słonecznych, lekkich oparzeń, podrażnień i stanów zapalnych skóry pociągających za sobą zaczerwienienia (radioterapia, peeling chemiczny, drobne otarcia). Dzięki swojemu działaniu nawilżającemu i ochronnemu emulsja NEOVIDERM  koi i przynosi ulgę skórze, wspomagając fizjologiczne procesy prowadzące do jej normalizacji.  

 Emulsja NEOVIDERM nie zawiera filtrów słonecznych.
 
Wskazania:
• POPARZENIA SŁONECZNE
• OPARZENIA I STOPNIA
• OCHRONA PRZED I PO NAŚWIETLANIU
 
Sposób użycia: Nanieść obficie emulsję na podrażnioną skórę i pozostawić ją do całkowitego wchłonięcia. Jeśli  to konieczne nanieść emulsję ponownie. Nie wchłonięta warstwa produktu zapewni dłuższą ochronę. Stosować nawet kilka razy w ciągu dnia, aż do całkowitego unormalizowania się stanu skóry lub zgodnie z zaleceniami lekarza.
 
Ostrzeżenia: Nie stosować na otwarte rany i uszkodzoną skórę. Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się emulsji do oczu należy dokładnie przemyć je wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać zamkniętą z dala od źródeł ciepła. 
 
Do użytku zewnętrznego.
 
Skład: betaglukan, hialuronian sodu oraz substancje pomocnicze.
 
Emulsja testowana na obecność niklu, kobaltu, chromu, palladu i rtęci
 
Pojemność: 100 ml
 
WYRÓB MEDYCZNY

Copyright by Agrimex Sp. z o.o. (c) 2008 - Wszystkie prawa zastrzeżone!

Neoviderm - maść na oparzenia słoneczne. Neoviderm to opracowana we włoskich laboratoriach maść na oparzenia. Szczególnie polecana na oparzenia słoneczne oraz oparzenia po radioterapii. Nie zawiera żadnych związków toksycznych, żel na oparzenia Neoviderm testowany jest na obecność niklu, kobaltu, chromu, palladu i rtęci. Krem na oparzenia Neoviderm - skuteczna maść na oparzenia słoneczne i po radioterapii! Krem na oparzenia Neoviderm szybko i skutecznie koi i przynosi ulgę skórze, wspomagając fizjologiczne procesy prowadzące do jej normalizacji. Nawilżenie i ochronę, zapewni Ci maść na oparzenia Neoviderm.Notice: Undefined variable: _SESSION in /webmaster/ganassini/codes/ganassini-c01/witryna/system/logs.php on line 39