Alkagin Rilastil Tonimer Płyn nawilżający do gardła w sprayu Żel nawilżająco - łagodzący do nosa Tonimer Baby - spray do higieny nosa Tonimer Strong - spray do higieny nosa Tonimer Balsamic Soft - żel do nosa Tonimer Hypertonic Pocket spray do nosa Otomer Neoviderm Bioclin
Płyn nawilżający do gardła w sprayu

Wskazania:  Płyn zawierający składniki aktywne pochodzenia morskiego o działaniu ochronnym i nawilżającym, wskazany w przypadku suchości, pieczenia i podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Sposób użycia: Zdjąć z buteleczki przezroczyste zamknięcie. Nałożyć aplikator na końcówkę buteleczki i mocno go wcisnąć. Stosując po raz pierwszy należy kilkakrotnie nacisnąć aplikator, tak aby pompka zassała płyn. Wsunąć aplikator do ust i naciskając go rozpylić 1 lub 2 dawki w zależności od potrzeb.
 
Dawkowanie: 4-5 razy dziennie lub według zaleceń lekarza. 
 
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się preparatu do oczu przemyć je wodą. Po każdym zastosowaniu opłukać i wytrzeć aplikator. Chronić przed dziećmi. Przechowywać zamknięty z dala od źródeł ciepła.
 
Skład: Chondrus crispus Extract • Chitosan Glycolate oraz substancje pomocnicze.
 
Pojemność: 15 ml
 
WYRÓB MEDYCZNY

 

 
 

Copyright by Agrimex Sp. z o.o. (c) 2008 - Wszystkie prawa zastrzeżone!

ISTITUTO GANASSINI - Innowacyjne metody na suchość w gardle to nasza specjalność. Efektem długoletnich badań jest nowoczesny spray do gardła Tonimer o przedłużonym działaniu przeznaczony do nawilżania błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Tonimer likwiduje suchość w gardle, wspomaga odbudowę nabłonka błon śluzowych. Tonimer - płyn nawilżający do gardła w sprayu - i chrypka jest już przeszłością! Tonimer zalecany jest szczególnie w przypadku występowania uczucia suchego gardła i pieczenia w jamie ustnej i gardle. Tonimer - dzięki prostemu aplikatorowi łatwy w użyciu. Tonimer - najlepsza odpowiedź na pytanie - co na chrypkę. Tonimer - skuteczny spray do gardła na chrypkę!Notice: Undefined variable: _SESSION in /webmaster/ganassini/codes/ganassini-c01/witryna/system/logs.php on line 39